Objednávka

Košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč

Zákazník

Objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami.

Platba Zajišťuje bezpečná platební brána comgate

Platba kartou (ihned)

Jedná se o platbu platební kartou. Pokud zvolíte tuto platební metodu, budete po odeslání objednávky přesměrováni na platební bránu, kde zadáte platební údaje. Platební brána, se kterou spolupracujeme, splňuje nejlepší bezpečnostní certifikáty a vše probíhá skrze zabezpečené připojení, ať už jste momentálně na počítači či na mobilním telefonu.

Expresní bankovní převod (ihned)

Jedná se o rychlý převod v rámci bank, se kterými spolupracujeme prostřednictvím platební brány. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví, kam se poté musíte přihlásit a platbu dokončit. Celý proces probíhá skrze zabezpečné připojení, které je opatřeno nejlepšími bezpečnostními certifikáty a to na mobilních telefonech i na počítačích. Pokud se v současné době nemůžete do internetového bankovnictví přihlásit, můžete níže zvolit metodu “Bankovní převod”.

Bankovní převod (1-2 dny)

Jedná se o standardní bankovní převod mezi dvěma účty. Většinou peníze dorazí do 24hod od provedení transakce. Pokud si vyberete tuto metodu, do e-mailu Vám pošleme platební údaje, abyste věděli, na jaký účet částku převést. Tuto bankovní metodu si můžete vybrat, ať už máte účet vedený u jakékoliv banky.